Aktualności

Obst
Obst
Obst
Obst
obst-s-a-zaprasza-targi-spozywcze-w-wietnamie

OBST S.A. zaprasza na targi spożywcze w Wietnamie

16 sierpnia 2017
W dniach 9-12 sierpnia firma OBST S.A. będzie brała udział w targach spożywczych VIETFOOD & BEVERAGE w Wietnamie. Zapraszamy!

W dniach 9 -12 sierpnia 2017 r. w Ho Chi Minh odbyły się Międzynarodowe Targi Spożywcze Vietfood & Beverage 2017. Targi w Ho Chi Minh to jedno z najważniejszych wydarzeń z branży spożywczej w danym regionie. Tegoroczna edycja cieszyła dużym zainteresowaniem. Organizatorzy oszacowali, że ekspozycję odwiedziło ponad 10 tys. profesjonalistów, wśród których znajdowali się między innymi przedstawiciele sieci handlowych, importerzy i dystrybutorzy.
Uczestnictwo w Targach Vietfood & Beverage 2017 było dla nas doskonałą okazją do kompleksowej promocji naszej marki w branży spożywczej na arenie międzynarodowej. Nasze produkty odznaczają się wysoką jakością i doceniane przez nawet najbardziej wymagających odbiorców. Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją. 

Obst
Obst

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera

Skip to content