Aktualności

Obst
Obst
Obst
Obst
obst-s-a-targach-spozywczych-algierii

OBST S.A. na targach spożywczych w Algierii

21 kwietnia 2017
Zapraszamy na stoisko OBST na wspólnym stoisku narodowym POLAND TASTES GOOD podczas targów spożywczych DJAZAGRO 2017 w Algierii.

W dniach 10-13 kwietnia uczestniczyliśmy w targach rolno-spożywczych DJAZAGRO 2017 w Algierii. Dzięki uprzejmości i współpracy Agencji Rynku Rolnego i Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Algierze mieliśmy możliwość wystawienia naszych produktów na narodowym stoisku Poland Tastes Good. Podczas tygodniowego pobytu w Algierii odbyliśmy szereg spotkań z algierskimi przedsiębiorcami. Braliśmy udział w konferencjach dotyczących specyfiki rynku algierskiego i sposobów wejścia na ten rynek ze swoimi produktami. Nasze stoisko odwiedziła znaczna liczba przedsiębiorców z Algierii oraz z krajów ościennych i Bliskiego Wschodu. Z misją handlową udaliśmy się także do innego miasta, Setif, gdzie mieliśmy sposobność wzięcia udziału w spotkaniach B2B z lokalnymi przedsiębiorcami. W celu poznania upodobań algierskich konsumentów przeprowadziliśmy również tzw. store-checking. Podczas tych wizyt w punktach sprzedaży detalicznej mieliśmy możliwość zapoznania się z cenami produktów konkurencyjnych firm na rynku algierskim.

Obst
Obst

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera

Skip to content