Aktualności

Obst
Obst
Obst
Obst
jubileusz-25-lecia-obst-s-a

Jubileusz 25-lecia OBST S.A.

30 października 2023
Za nami jubileuszowy rok w historii OBST S.A. , który uczciliśmy wspólnie uroczystą, Galą 25-lecia. Prezes Bogusław Obst podsumował dokonania minionego ćwierćwiecza, ale również wyznaczył plany rozwoju na najbliższe lata.  Wszyscy goście z ciekawością obejrzeli galerię zdjęć ukazująca 25 lat firmy OBST. W codziennej pracy nie zawsze pamiętamy o wspólnych osiągnięciach, a w tak podniosłej […]

Za nami jubileuszowy rok w historii OBST S.A., który uczciliśmy wspólnie uroczystą, Galą 25-lecia.

Prezes Bogusław Obst podsumował dokonania minionego ćwierćwiecza, ale również wyznaczył plany rozwoju na najbliższe lata.  Wszyscy goście z ciekawością obejrzeli galerię zdjęć ukazująca 25 lat firmy OBST. W codziennej pracy nie zawsze pamiętamy o wspólnych osiągnięciach, a w tak podniosłej chwili wszyscy poczuliśmy dumę z wyników i zasięgu działania OBST S.A.. Przedsiębiorstwo założone w 1997 roku, przez lata zbudowało na rynku krajowym i zagranicznym silną i rozpoznawalną markę, kojarzoną z szeroką ofertą, wysoką jakością produktów i profesjonalną obsługą, a także rodzinnym charakterem. Atmosfera podczas przyjęcia jubileuszowego była jak zawsze serdeczna, a zarazem niezwykle uroczysta. Wspomnienia minionych, wspólnych lat, wzajemnych doświadczeń, pokonanych trudności, wywoływały uśmiechy, a nie raz łezkę wzruszenia.

Prezes OBST S.A. wyróżnił specjalnymi podziękowaniami i albumami tych pracowników, którzy przez 25 lat pomogli budować pozycję firmy i z którymi łączą nas pozytywne, nie rzadko wręcz przyjacielskie relacje. Towarzyszyły im gromkie brawa i spontaniczne wiwaty, bo choć na co dzień nie raz się spieramy, tworzymy zgrany i sprawdzony team. Doceniono także codzienną pracę całego zespołu, czego wyrazem były specjalne jubileuszowe upominki. Pracownicy natomiast obdarowali Prezesa firmy pięknym bukietem róż oraz eleganckim prezentem.

Część oficjalną uświetnił zespół muzyczny „Nokturn” z Lublina, pięknym wykonaniem utworów klasycznych i śpiewem.

Gala odbyła się w eleganckich wnętrzach Hotelu „Kozak” w Chełmie, tego wieczoru nie zabrakło także miłych akcentów przygotowanych przez pracowników firmy, zespół „Obstawianki” zaśpiewał napisaną przez pracowników piosenkę o firmie OBST. Wszyscy byli pod dużym wrażeniem!

Po wyśmienitym obiedzie w blasku sztucznych ogni, na sali pojawił się jeszcze jubileuszowy tort, przygotowany przez Cukiernię Grela.

Po tym pysznym deserze wszyscy ruszyli na parkiet przy muzyce i zabawach przygotowanych przez EventGo. Na szczególne wspomnienie zasługuje zabawa zwana Familiadą (pojedynek dwóch drużyn, które odpowiadały na zabawne pytania związane z firmą i nie tylko).

Wspólne fetowanie jubileuszu z pewnością podsumowało pewien rozdział w historii firmy. Dziś OBST S.A. to przecież nie tylko firma rodzinna, ale również nowoczesna firma produkcyjna, kreator trendów śniadaniowych w Polsce i na świecie. Innowacja i rozwój to jedne z podstawowych wartości firmy, dlatego ciesząc się wspólnymi sukcesami, odważnie patrzymy w przyszłość. Wyznaczamy cele, które są wyzwaniem, jakie codziennie realizujemy z pasją i zaangażowaniem…. życząc sobie, aby przy okazji kolejnej okrągłej rocznicy, znów móc cieszyć się z ich osiągnięcia!

Obst
Obst

Uwaga!

Przeglądarka internetowa z której korzystasz jest przestarzała przez co strona może nie wyświetlać się w prawidłowy sposób. Zalecane przeglądarki: Chrome, Firefox, Opera

Skip to content